Co zjeść na Ruczaju?

Co zjeść na Ruczaju?

Sporo moich przyjaciół dopytuje o kwestie tego, które restauracje zasugerowałbym im, jeśli planowaliby zjeść czegoś pysznego na krakowskim Ruczaju. Wynika to z świetnej znajomości tego rejonu, która rozwinęła się w czasie studiów na Politechnice. Uwielbiam odpowiadać na tego rodzaju pytanie, jednak mimo wszystko podjąłem decyzję, aby stworzyć ten artykuł, aby wyróżnić wartościowe wiadomości tyczących się restauracji w Krakowie na Ruczaju, jakie warto przetestować. Ufam, że zaglądać będą tu nie wyłącznie moi koledzy, ale również pozostali korzystający z komputerów. Omówmy więc szczegóły.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to restauracja orientalna znajdująca się na Ruczaju w Krakowie. Spożyć w tej restauracji ma się szansę sporo oryginalnych dań, które zawsze są starannie przygotowane. Ich zakup nie jest szczególnie drogi, a atmosfera jest sympatyczna. Zapewniam, że miło jest to sprawdzić.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na mojej liście musiałem zamieścić pierogarnię, a to dlatego, że ja sam jestem ogromnym wielbicielem pierogów. Kiedy myślimy o tym rodzaju knajp, to mogę zalecić tutaj pierogarnię Green Frog, w jakiej kupić da się wiele różnych pierogów o bardzo atrakcyjnym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Jeżeli poszukujesz knajpy, w jakiej czuć będziesz się wspaniale, to musiałbyś przetestować ten punkt, zdecydowanie. Właśnie w tym miejscu przygotowywane są cudowne posiłki, jakie zamówić ma się sposobność w pojedynkę, z żoną czy też z całą rodziną. Doskonały klimat, pomocna załoga. Poważnie, polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Miłośnicy kuchni włoskiej, a szczególnie wspaniałej pizzy powinni pomyśleć nad pizzerią Rewolucja, która serwuje strasznie smaczną pizzę w restauracji, a także z dostawą do mieszkań na Ruczaju. Wystarczy sprawdzić ich kartę dań, aby przyjąć do wiadomości, iż w knajpie dają sporo smacznych dań.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Mam wiarę, iż moja wskazóka przyda się Wam i systematycznie będziecie jej używać. Dorzucajcie również namiary na Wasze ulubione knajpy na Ruczaju!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *