Kulinarny Wrocław

Kulinarny Wrocław

Wrocław jest miastem krasnali oraz wielu uczelni. Mieszkający tutaj ludzie wiedzą jednak, że Wrocław jest również miastem tańca, a także wielu lokali gastronomicznych. Z uwagi na spore zgrupowanie różnego typu korporacji, w których po kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie pracują ludzie, Wrocław stał się także miastem z dobrze rozwijającą się sferą cateringów, tych na miejscu, w firmie, jak i dowożonych każdego dnia do pracowników. Nie każda jednak firma jest skłonna zapłacić za jedzenie dla swoich pracowników, także zaczynamy szukać kulinarnych udogodnień na własną rękę.

Część z wrocławskich pracowników ma ustaloną odgórnie przerwę obiadową, w czasie trwania której udać się mogą osobiście do pobliskich punktów gastronomicznych lub też zamówić smaczny obiad prosto do biura. Osobiście mogę polecić kilka lokali w centrum Wrocławia. W okolicach rynku wrocławskiego dobrze zjeść można w Pasibusie- królu wrocławskich burgerów, na pierogi zapraszam do Pierogarni Stary Młyn. Całe zestawy obiadowe we Wrocławiu dostać można w wielu punktach gastronomicznych na terenie Galerii Dominikańskiej, w Kociołku i wielu innych. Dla oszczędnych polecam coś na studencką kieszeń- Bar mleczny Miś. Pyszne zapiekane makarony oraz naprawdę spore kanapki można dostać w Cegielni. Co do pizzy polecić mogę Pizzerię Piekielny Kupiec. Dania wegetariańskie dostaniemy w lokalu Vega, a pyszne naleśniki w FC Naleśniki.

Dla miłośników zup też się coś znajdzie- wciśnięty w osiedlowe zabudowania lokal Zupa. Jednak nie każdemu chce się wychodzić z biura. Dla tych liczne punkty gastronomiczne oferują dowóz jedzenia do wybranych punktów. Coraz większa popularnością zaczynają cieszyć się cateringi całodobowe, z dowozem do klienta. Usługi takie oferują m.in. Margaret Catering Body Chef, Maczfit, Cateromarket, Catering na diecie, Fit catering, Nutri Dieta czy wiele innych, które oprócz w pełni zbilansowanych smacznych posiłków pozwalają nam wybrać rodzaj diety, która nas interesuje oraz dobowe zapotrzebowanie kaloryczne. Jak to działa? Jeśli chcesz schudnąć dobierasz sobie odpowiednią dietę fit z niższym zapotrzebowaniem kalorycznym niż to przypisane do twojej grupy wiekowej, aktywności fizycznej i płci. Jeśli jesteś kobietą, mężczyzną, wegetarianinem, mięsożercą, chcesz schudnąć, przytyć, wyeliminować gluten, laktozę lub po prostu zdrowo jeść- dieta pudełkowa jest właśnie dla ciebie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *