W sieci

Oferty sponsorowane

reklama

AB OVO VIPovo, czyli szoł Teatru Improwizacji

ekjw.pl, 2014-01-14 20:39

AB OVO VIPovo to nowy cykl spektakli teatru improwizacji AB OVO, w których wezmą udział goście specjalni - aktorzy, kabareciarze i dziennikarze.

Meksykanski teatr Juarez Fot. sxc.hu Meksykański teatr Juarez w Guanajuato

Pierwsze szoł odbędzie się w środę 15 stycznia o godzinie 20:00 w warszawskim klubie Wkręt, należącym do aktora Leszka Lichoty. W ramach spotkań AB OVO VIPovo do stałego składu grupy AB OVO (m.in. Katarzyna Michalska, Wojciech Medyński, Jacek Stefanik, Jakub Wieczorek, Piotr Miazga i Jasiek Aleksandrowicza-Krasko), dołączą znani i popularni aktorzy, kabareciarze i dziennikarze. Wybierając się na przedstawienie nie będziemy wiedzieć kto będzie gościem specjalnym. Nie będzie to wiadome, aż do samego spektaklu.

- W ten sposób chcemy uhonorować naszych widzów, bo to oni de facto będą VIP-ami na naszych przedstawieniach. Tylko oni odkryją niespodziankę i dowiedzą się, kto zagra z nami danego wieczoru. Spektakle z cyklu AB OVO VIPovo odbywać się będą tylko jeden raz w miesiącu, za każdym razem z innym gościem specjalnym, a będą to prawdziwe osobowości świata filmu, teatru i sceny kabaretowej. Na każde show sprzedamy tylko 120 biletów - zdradza Katarzyna Michalska, założycielka AB OVO Teatr Improv.

Improv, ze względu na trudność nazywane także „sportami teatralnymi”, to każdorazowo niepowtarzalne show, podczas którego aktorzy wymyślają wszystko na poczekaniu, na oczach publiczności, współtworzącej spektakl. Bez reżysera, bez scenariusza, a nawet bez rekwizytów, bazując tylko na warsztacie aktorskim, własnej pomysłowości, wyobraźni i poczuciu humoru, artyści muszą sprostać najdziwniejszym i najbardziej zwariowanym pomysłom rozbawionej widowni.

- Nigdy nie wiadomo, co widzom przyjdzie do głowy. Musieliśmy już zagrać wyschnięty długopis, rzeźnika, który zakochał się w krowie, odegrać sceny miłosne z filmu „Titanic” w konwencji horrorów japońskich czy zaśpiewać po rosyjsku piosenkę disco polo o sośnie. To prawdziwy aktorski skok na bungee - mówi Wojciech Medyński, aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, członek grupy AB OVO.

- Teraz będzie jeszcze większy odlot, gdyż nie dość, że nie wiemy, co wymyśli publiczność, to na dodatek trudno przewidzieć, czego możemy się spodziewać ze strony naszych gości specjalnych, z którymi nigdy wcześniej nie graliśmy! - dodaje Medyński.

Komentarze

Brak komentarzy.

Imię/nick:

Komentarz:

  Akceptuję warunki polityki prywatności.

 

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

reklama

Komentowane*

Plusożercy

W obiektywie

 • "Złota Rybka" dla Roberta Mazurka
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz.2
 • Parada Równości - fotoreportaż bez komentarza
 • Wojna o krzyż - fotoreportaż bez komentarza
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Warszawiak w USA (foto) cz.1
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Warszawiak w USA (foto) cz.2
 • Tour de Pologne 2010 - fotoreportaż bez komentarza cz.2
 • Samba na ulicach Pragi cz.2 - fotoreportaż bez komentarza
 • Warszawiak w Japonii (foto)