W sieci

Oferty sponsorowane

reklama
Grandville: Cent Proverbes - Jean Ignace

Był pijany więc uderzył ją w twarz

Pijany wrócił do domu i wszczął awanturę. Zaczęły się krzyki i wyzwiska. Na koniec uderzył żonę kilkakrotnie w twarz, a następnie wyrzucił z domu. To nie był pierwszy raz kiedy w tej rodzinie dochodziło do podobnych awantur, ale tym razem najwidoczniej kobieta straciła cierpliwość, bo wezwała policję.
Komentarze (0)

Akcja "Nie daj się złowić"

Tramwaj
Kieszonkowcy to plaga w komunikacji miejskiej - szczególnie w okresie przedświątecznym. Z tego powodu Zakład Transportu Miejskiego wraz z Komendą Główną Policji, TVP Warszawa i centrami handlowymi Arkadia, Warszawa Wileńska oraz Galerią Handlową Bemowo rozpoczęły akcję przypominania, że trzeba zachować szczególną ostrożność.
Komentarze (0)

Blady strach padł na mandatowych dłużników

Po wczorajszym artykule w lokalnym dodatku dziennika "Rzeczpospolita", komunikat PAP oraz większość warszawskich mediów informuje o zmianie zasad egzekucji mandatów w mieście stołecznym.
Komentarze (0)

Zatrudniasz poleconą sprzątaczkę? Uważaj!

Kajdanki
Nawet polecona pomoc domowa może być nieuczciwa. Przekonała się o tym pokrzywdzona przez 52-letnią Ukrainkę mieszkanka Warszawy. Kobietę polecili jej znajomi. Miała pomóc w sprzątaniu mieszkania. Sprawdziła się tak doskonale, że sprzątnęła nie tylko to co należało, ale także złotą biżuterię, bieliznę i inne drobne przedmioty na łączną kwotę ponad 3 tys. złotych.
Komentarze (0)

Nazwij park na Ursynowie!

Park
Urząd Dzielnicy Ursynów ogłosił konkurs na nazwę parku (oczka wodnego) Moczydło 3 przy ul. Stryjeńskich. W organizowanym przez Urząd Dzielnicy konkursie mogą brać udział wszyscy zainteresowani bez ograniczeń wiekowych. Nie trzeba być także mieszkańcem tej dzielnicy.
Komentarze (0)

Zgasną światła w Warszawie

Latarnia za dnia
Przygotujmy się na "zaciemnienie". W sobotę, 27 marca o godzinie 20:30 wybije "Godzina Ziemi". Jak podał oficjalny serwis miasta stołecznego Warszawy w ramach tej akcji stolica pozbawi oświetlenia kilkadziesiąt budynków miejskich.
Komentarze (0)

Pedofil zatrzymany przy metrze Centrum

Ekran Monitora
Warszawscy policjanci ujęli na gorącym uczynku 41-letniego Piotr Z., podejrzanego o utrwalanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Ten czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.
Komentarze (0)

Dziś głosowanie Rady Miasta Warszawy w sprawie uczczenia pamięci Jacka Kuronia

Park
Po krótkich sporach dotyczących miejsca poświęconego zasłużonemu mieszkańcowi Żoliborza, zrezygnowano ze zmiany nazwy parku Kaskada i zdecydowano się na plac u zbiegu ulicy Potockiej i Gdańskiej.
Komentarze (0)

Fundacja Ośrodek KARTA rusza z portalem XXwiek.pl

Hotel Bristol
Internetowe medium agreguje wszystkie serwisy internetowe tej posiadającej ogromny dorobek niezależnej pozarządowej organizacji, umożliwia m.in. oglądanie zdjęć, słuchanie relacji audio-video.
Komentarze (0)

Bitwa na Krakowskim Przedmieściu

Bitwa na Krakowskim Przedmiesciu
Przemarsz polskiego wojska zatrzymał się dopiero przed trzema rotami syberyjskich grenadierów, który tuż przy końcu Nowego Świata przed skrzyżowaniem tej ulicy ze Świętokrzyską zablokowały wejście na Krakowskie Przemieście.
Komentarze (0)

Warszawa zasypana - zima wraca

Kabaty w śniegu
Od godz. 16.00 Warszawę zaczął zasypywać śnieg. Ulice przypominające o nadchodzących pierwszych dniach wiosny znowu zamieniły się w biało-szarą zimową monotonię.
Komentarze (0)

Plusożercy

Strona: 1 ... 91 92 93 94

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

Komentowane*

W obiektywie

 • Dni Otwarte szkoły tańca Lilla House (foto)
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz.1
 • "Złota Rybka" dla Roberta Mazurka
 • Protesty Solidarności - fotoreportaż cz.1
 • CHT Marywilska 44 (foto)
 • Warszawiak w Japonii (foto)
 • Black Hawk na Okęciu (foto)
 • CHT Marywilska 44 (foto)
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Wybuch w centrum Warszawy (Foto)
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4