W sieci

Oferty sponsorowane

reklama

Kanadyjski były minister Obrony: Obcy odwiedzili Ziemię i nie byli pod wrażeniem

ekjw.pl, 2014-01-06 22:39

Paul Hellyer, były kanadyjski minister Obrony Narodowej powiedział telewizji Russia Today, że naszą planetę Obcy odwiedzają od tysięcy lat i mają nam dużo do zarzucenia.

saturn.jpg Fot. sxc.hu Planeta Saturn

Paul Hellyer był ministrem Obrony Narodowej Kanady w latach 1963 - 1967 w rządzie Lestera B. Pearsona powstałym po zwycięstwie Liberałów. Jest uznawany za jedną z najwyżej umocowanych osób, które publicznie przyznały, że wierzą w istnienie pozaziemskich cywilizacji.

Zdaniem Hellyera, który powołuje się na osobiście zasłyszaną opinię amerykańskiego astronauty Edgara Mitchella mamy do czynienia z liczbą od 2 do 20 gatunków. Niektóre z nich odwiedzają naszą planetę, a nawet żyją wśród nas. Według byłego kanadyjskiego ministra jest to możliwe ponieważ istnieją rasy tak podobne do nas, że ich przedstawiciele nie wzbudziliby zainteresowania idąc po ulicach naszych miast. Oczywiście nie wszystkie. Większość jest skrajnie odmienna.

» Cameron mówi "wynocha", a polscy emigranci klaszczą!

Hellyer twierdzi, że początkowo miał informacje tylko o jednej rasie pochodzącej z Plejad, a dokładnie z Zeta Reticuli i kilku innych systemów słonecznych. Jednak w ostatnim czasie dotarł do informacji wskazujących na to, że w naszym Układzie Słonecznym są inne cywilizacje zamieszkujące jeden z księżyców Saturna, a także Marsa i Wenus.

Najprawdopodobniej kontaktują się ze sobą ponieważ uczestniczą w czymś na kształt Federacji rządzącej się specyficznymi prawami. Jedną z głównych reguł ma być zakaz interwencji w sprawy naszego gatunku.

Według Hellyera Obcy mają jednak swoją opinię na nasz temat. Uważają, że jesteśmy kiepskimi włodarzami naszej planety. Wycinamy lasy, zatruwamy rzeki, zaśmiecamy oceany. Tak według Obcych nie postępują dobrzy zarządcy. Według nich za dużo czasu poświęcamy na budowę wymyślnej broni typu bomba atomowa, a za mało na likwidację ubóstwa i zatroszczenie się o bezdomnych i chorych.

Szczególnie niepokoi ich nasza technologia atomowa. Jest im znana i poczyniła wiele złego w różnych miejscach w kosmosie. Obcy obawiają się, że użyjemy jej ponownie czyniąc krzywdę sobie i innym.

» W trzy godziny rozdadzą 16 500 złotych. Jedna reguła: Kto pierwszy ten lepszy!

Były minister Obrony Narodowej Kanady twierdzi, że Obcy mają technologię wyprzedzającą naszą o tysiące lat. Według ministra niektóre spektakularne wynalazki którymi obecnie dysponujemy dostaliśmy od innych cywilizacji. Wymienił kevlar, światła LED, oraz mikroprocesory.

Hellyer uważa, że w okresie Zimnej Wojny około 10-15% zgłoszeń dotyczących UFO było zasadnych, pozostałe faktycznie były złudzeniami. Wspomina, że wszystko zaczęło się w 1961 roku kiedy to zaobserwowano 50 niezidentyfikowanych obiektów latających poruszających się od Rosji poprzez Europę. Wówczas Naczelne Zjednoczone Dowództwo było o krok od wciśnięcia czerwonego guzika. Na szczęście statki zmieniły kurs i ruszyły nad biegun północny. Po tym zdarzeniu powołano specjalną komisję, która po trzech latach ustaliła, że co najmniej 4 gatunki Obcych odwiedzają naszą planetę od tysięcy lat. 

Pytany o to czy Obcy są nastawieni do nas wrogo i czy jest możliwy wybuch wojny odparł, że większość ras chciałaby nam pomóc, ale jest kilka które tego nie pragną. Możliwy jest wybuch wojny jeśli zestrzelilibyśmy chociażby jedno UFO. Wówczas stalibyśmy w obliczu wojny międzygwiezdnej. Dlatego zdaniem Hellyera powinniśmy podjąć wysiłek na rzecz likwidacji wojen i rozpoczęcia współpracy technologicznej. Obcy mogą nam bardzo pomóc w obszarze medycyny i rolnictwa, ale nie są zainteresowani wspieraniem rozwoju broni.

Komentarze (3)

 • pavel2016-11-19 19:11

  ja ich spotkałem 3 krotnie ciągu miesiąca.

  + odpowiedz | cytujOceń: 0
  • he2016-11-20 11:00

   @pavel: ta jasne! i jak wygladali?

   + odpowiedz | cytujOceń: 0
 • AA2014-01-08 21:02

  Obcy z plejad jeszcze Jop. Ale z Marsa i Wenus.... Broń atomowa nie jest wcale taka zła, biologiczna jest o wiele bardziej groźna. A poza tym skoro wyprzedzają nas o tysiące lat to potrafią wykorzystywać energie anihilacji, która wyzwala miliony razy więcej energii niż atom. Wierzę w kosmitów ale nigdy ich nie spotkaliśmy!

  + odpowiedz | cytujOceń: -1

Imię/nick:

Komentarz:

  Akceptuję warunki polityki prywatności.

 

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

reklama

Komentowane*

Plusożercy

W obiektywie

 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz.1
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz.2
 • Warszawa latem (foto) cz.1
 • Parada Równości - fotoreportaż bez komentarza
 • Protesty Solidarności - fotoreportaż cz.1
 • Powązki w dniu Wszystkich Świętych
 • Tour de Pologne 2010 - fotoreportaż bez komentarza cz.2
 • Wybuch w centrum Warszawy (Foto)
 • Powązki w dniu Wszystkich Świętych
 • Święto Niepodległości w obiektywie (foto) cz.1
 • Tour de Pologne 2010 - fotoreportaż bez komentarza cz.2