W sieci

Oferty sponsorowane

reklama

Polityka prywatności

Szczególnie ważne jest dla nas poszanowanie prywatności internautów odwiedzających nasz portal. Z tego powodu opracowaliśmy poniższą informacją która stanowi element jawności naszej polityki prywatności.

Jakie informacje gromadzimy?
Nie zbieramy żadnych danych na temat naszych użytkowników z dwoma wyjątkami. Pierwszym jest gromadzenie danych dotyczących wykorzystania naszych serwisów internetowych. Jest to praktyka stosowana powszechnie przez wszystkich wydawców portali internetowych. Dzięki temu możemy analizować przepływy czytelników i rozpoznawać co Was zainteresowało, a co okazało się nietrafionym pomysłem. Drugim przypadkiem jest zapisywanie przez nas adresów IP osób, które zdecydowały się umieścić pod którymś z naszych artykułów komentarz. Jest to związane z kwestiami bezpieczeństwa użytkowników poprzez wsparcie możliwości dochodzenia swoich praw w przypadku zniesławienia albo gróźb karalnych. Z drugiej strony przewidujemy możliwość udostępnienia informacji o IP użytkownika tylko w przypadku zwrócenia się do nas w tej sprawie odpowiednich organów państwa (np. prokuratury, sądu).

Komentowanie w serwisie
Dziennik (portal) eKurjer Warszawski nie bierze odpowiedzialności za wpisy (komentarze) dodawane przez internautów pod artykułami publikowanymi na naszych łamach. Wypowiedzi te są jedynie prywatnymi opiniami osób, które je zamieściły.

Linki do zewnętrznych stron internetowych
Portal internetowy nie jest strukturą zamkniętą, a eKurjer Warszawski ze względu na swoją rolę informacyjną tym bardziej jest zobowiązany do zamieszczania linków do innych stron internetowych. Nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności prowadzoną przez wydawców/właścicieli prowadzących dany serwis internetowy. Prosimy o zachowanie ostrożności przy przechodzeniu na inne strony internetowe korzystając z zamieszczonego u nas linka na podobnym poziomie jak w każdej innej sytuacji wchodzenia na nieznaną stronę www.

Jeśli masz pytanie...
W miarę możliwości odpowiemy z chęcią na każde pytanie. Proszę ewentualne wątpliwości, uwagi, sugestie, propozycje itp. kierować pod adres redakcja@ekjw.pl

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

Komentowane*

W obiektywie

 • Taneczne walentynki (foto)
 • Wybuch w centrum Warszawy (Foto)
 • Dni Otwarte szkoły tańca Lilla House (foto)
 • Święto Niepodległości w obiektywie (foto) cz. 3
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Świąteczna reklama w przedwojennej prasie (foto)
 • Protesty Solidarności - fotoreportaż cz.1
 • Powązki w dniu Wszystkich Świętych
 • Wizyta Prezydenta Ukrainy (foto)
 • Święto Niepodległości w obiektywie (foto) cz.2
 • Wielka Iluminacja Świątecznej Warszawy (foto)