W sieci

Oferty sponsorowane

reklama
Patrole czystości ruszyły sprawdzać stan publicznych toalet w związku z EURO2012

Patrole czystości ruszyły sprawdzać stan publicznych toalet w związku z EURO2012

Prezentujemy autorski rysunek satyryczny jaki dla eKurjera Warszawskiego przygotowała rysowniczka Martaemilia. Dobrej zabawy!
Komentarze (0)

Zgłoś się i zaśpiewaj!

Plakat Konkursu Piosenki Aktorskiej
To jest wydarzenie obowiązkowe dla wielbicieli karaoke i innego rodzaju amatorskich występów przed publicznością w roli śpiewającego. Jeśli Twoją pasją jest śpiewanie i nie czujesz się totalnie zablokowany w obliczu słuchaczy, a na dodatek masz zdolności i pasje teatralne, to powinieneś się zgłosić jako uczestnik w Konkursie Piosenki Aktorskiej.
Komentarze (0)

Jutro Dzień Dziecka i moc atrakcji nas czeka!

Plakat dnia dziecka w centrum handlowym kliff
To specjalny dzień dla wszystkich dzieci i wiele instytucji przygotowuje różnego rodzaju imprezy chcąc uczcić święto małych obywateli Warszawy. Do tej grupy przyłącza się także Centrum Handlowe Klif Warszawa mieszczące się przy ulicy Okopowej.
Komentarze (0)

Powódź w Warszawie

Satyra na powódź
Prezentujemy autorski rysunek satyryczny jaki dla eKurjera Warszawskiego przygotowała rysowniczka Martaemilia. Dobrej zabawy!
Komentarze (37)

AC/DC na lotnisku Bemowo

samolot
Już w czwartek o godzinie 15.00 rozpocznie się koncert AC/DC. W Polsce jest to pierwszy, od prawie dwudziestu lat, koncert legendarnego australijskiego zespołu rockowego. Dżem wystąpi jako tak zwany (z angielska) "support". Bilety niestety nie będą tanie i możemy się liczyć z wydatkiem 170 i 310 zł. Ale na frekwencje zapewne nie będzie można narzekać.
Komentarze (0)

Weekendowe atrakcje dla dzieci

mala-mi.jpg
W ten weekend dzieci w Warszawie na pewno nie będą się nudzić. Atrakcyjne formy spędzenia czasu proponuje im 11. Festiwal Twórców Ruchu Amatorskiego Dziecięca Stolica. Zanim zaprezentujemy program festiwali kilka słów o jego przesłaniu. Celem imprezy w czasie tych kilku dni jest pokazanie świata młodzieży z pasją artystyczną.
Komentarze (0)

O Holender!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze zaplanowanego popołudnia to zdąży się wybrać na ulicę Kubusia Puchatka, gdzie od godziny 11.00 trwa Festyn z atrakcjami skierowanymi do dzieci i dorosłych.
Komentarze (0)

Weekendowa zabawa dla dzieciaków

Hugo Oehmichen: Im Kindergarten
„Bajkowe skrzaty, smoki i wszelkie stworki zagoszczą przy ulicy Baśniowej”, zabierz zatem swojego dzieciaka sprzed monitora komputera i ruszajcie w miasto. Możliwości jest multum.
Komentarze (0)

Socjalistyczna natura węgorza

Polskie jezioro
Moją krótką opowieść o najszlachetniejszej i najsmakowitszej rybie, rozpocznę od pewnej historii zasłyszanej od szanującego się rybaka w drugim pokoleniu.
Komentarze (1)

Świąteczne spalanie kalorii przy muzyce

W sobotni wieczór od godziny 22:00 w kubie "Powiększenie" na Nowym Świecie 2 "świąteczna" impreza muzyczna. Grupa Iron Gate Sound z Warszawy w składzie: DJ Risky i  Pan Myszon zaprezentuje nam wyjątkową mieszankę stylów muzycznych. Będzie więc można pokołysać się w rytmie karaibskiego reggae i calypso, jamajski funk, disko. Impreza pod nazwą "Powiększ sobie Święta" jest dobrą okazją na chwilowe wyrwanie się z objęć rodzinki i z nad bomb kalorycznych świątecznych stołów.
Komentarze (0)

Plusożercy

Strona: 1 ... 16 17 18 19

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

Komentowane*

W obiektywie

 • Samba na ulicach Pragi (foto) cz. 3
 • Taneczne walentynki (foto)
 • Parada Równości - fotoreportaż bez komentarza
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Protesty Solidarności - fotoreportaż cz.1
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 4
 • Wystawa MHP na pl. Defilad - fotoreportaż bez komentarza
 • Tour de Pologne 2010 - fotoreportaż bez komentarza cz.2
 • Wybuch w centrum Warszawy (Foto)
 • Dialogi Penisa 2 (foto)
 • Festiwal Niewinni Czarodzieje 2010 (foto)