W sieci

Oferty sponsorowane

reklama

Przepowiednia Wangi: Apokalipsa zacznie się w Syrii

ekjw.pl, 2013-09-29 12:56

Niewidoma bułgarska wieszczka przewidziała kilka lat temu początek Trzeciej Wojny Światowej, która spustoszy Europę. Na naszych oczach przepowiednia sprawdza się co do miesiąca.

Apokalipsa Fot. sxc.hu Świat po zagładzie. Wizja anonimowego artysty.

Telewizja NTV dwa lata temu opublikowała archiwalne nagrania, które nigdy wcześniej nie były pokazywane. Były to niepublikowane fragmenty rozmowy z Wangeliją Pandewą Dimitrową znaną szerzej jako Babcia Wanga. Bułgarska wieszczka cieszyła się uznaniem bułgarskiego rządu, który przyznał jej stałą pensję i urzędowo określił stawki za wizyty. Niezwykłym szacunkiem darzyli ją także Rosjanie. Rady u niej zasięgali najwyżsi urzędnicy z Moskwy, a nawet pracownicy rosyjskich służb. 

Miała trafnie przepowiedzieć śmierć Breżniewa, rozpad Związku Radzieckiego, oraz zamach na WTC w 2001 roku. Telewizja NTV powołuje się na badania naukowców z których wynika, że jej wizje sprawdzały się w 85% przypadków.

Ujawnione nagrania były wcześniej traktowane jako fantazje i pomyłki starszej kobiety. Przyciągnęły jednak uwagę po katastrofie w Fukushimie.

Stało się to za sprawą tych słów:

"2011 rok będzie specjalny. Ludzie się zmienią i cały świat się zmieni. Na wschodzie rozleje się chemiczny deszcz od którego umrze wszystko co żywe".

Tego roku doszło do gigantycznej katastrofy w elektrowni jądrowej w Fukushimie po której świat znacząco zmienił stosunek do energii atomowej. Ze skutkami tej awarii Japończycy boryka się do dzisiaj. Mówi się o katastrofie ekologicznej będącej jej następstwem.

To byłoby jednak za mało, żeby docenić niesamowity dar Wangi. Wieszczka mówiła dalej odnosząc się do Trzeciej Wojny Światowej.

"Wiosną się zacznie wojna na Wschodzie i to będzie Trzecia Światowa. Przyjdzie apokalipsa. Broń chemiczna. Pusta Europa"

Wiosną 2011 roku rozpoczęła się wojna domowa w Syrii. Do tej pory w przybierającym na sile konflikcie zginęło ponad 70 tysięcy ludzi. Za sprawą najemników z krajów arabskich konflikt przybierał coraz bardziej światowe oblicze. Według ekspertów w Syrii walczą bojownicy z 29 państw świata.

Skąd wiemy, że Wanga miała na myśli Syrię? Mistyczka sama przywołuje ten kraj w swojej wizji pytana o to kiedy zacznie się Trzecia Wojna Światowa.

"Nie tak szybko, jeszcze Syria nie upadła, ale jak tylko upadnie przygotujcie się na wielką wojnę między Wschodem i Zachodem. Syria upadnie do stóp zwycięzcom, ale nim okaże się nie ten."

Dalej powiedziała:

"Wiosną się zacznie wojna na Wschodzie i ona zgubi Zachód. Będzie Trzecia Światowa. Przyjdzie apokalipsa"

Opisała też co się stanie z Europą:

"Szesnasty rok. Pusta Europa. Zimna".

Wanga jasno powiedziała, ze rok 2011 stanie się przełomowy dla ludobójstwa. 

"Wiosną na Wschodzie zacznie się wojna, która za 5 lat zrujnuje Europę. Broń - nie wolno, broń - to zło. Kiedy Europa stanie się pusta nikt tam żyć nie będzie. 16 rok pusta Europa. Zimna".

W swoich przepowiedniach Wanga łączyła Trzecią Wojnę Światową z bronią chemiczną i Syrią. Jest to niesamowite w kontekście wydarzeń ostatnich miesięcy, kiedy to faktycznie świat stanął na krawędzi gigantycznego konfliktu światowego po użyciu w Syrii broni chemicznej.

Obecnie wiemy już, że w Syrii faktycznie użyto broni chemicznej i że Amerykanie w ostatniej chwili wycofali się przed interwencją zbrojną w odpowiedzi na rosyjską propozycję objęcia kontrolą broni chemicznej  reżimu. Plan ten bez warunków wstępnych przyjęły władze syryjskie odbierając argumenty na rzecz interwencji. Może Moskwa znała przepowiednię Wangi i groźba wojny odsunęła się w czasie.

Komentarze (2)

Imię/nick:

Komentarz:

  Akceptuję warunki polityki prywatności.

 

Nie przegap

Słówko dnia

Sabat
(łac. sabbatum) u Żydów – siódmy dzień tygodnia, przypadający w sobotę, obchodzony jako święto

Ostatnie wypowiedzi

reklama

Komentowane*

Plusożercy

W obiektywie

 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 3
 • Warszawianka w Barcelonie (foto)
 • Miedwiediew i Wulff w Warszawie (foto)
 • Miedwiediew i Wulff w Warszawie (foto)
 • Festiwal Niewinni Czarodzieje 2010 (foto)
 • Dni Otwarte szkoły tańca Lilla House (foto)
 • Festiwal Salsy w obiektywie (foto) cz. 3
 • Nowe składy metra o nazwie Inspiro (wizualizacja)
 • Festiwal Niewinni Czarodzieje 2010 (foto)
 • Protesty Solidarności - fotoreportaż cz.1
 • Magia Kryminalistyki (foto)